Akcja „Szkoła Szkole” – podsumowanie

Zakończyła się akcja „Szkoła szkole”, która została zaplanowana na dzień 5.06., a w rezultacie trwała 2 dni. Rozmiar akcji przeszedł najśmielsze oczekiwania organizatorów. Do wszystkich osób, które wsparły w jakikolwiek sposób akcję pomocy szkole syryjskiej, ślemy najserdeczniejsze podziękowania! Dziękujemy Dyrekcji za umożliwienie przeprowadzenia tej akcji. Dziękujemy uczniom i ich rodzicom – za pyszne wypieki, galaretki i inne słodkości, za zabawki, ozdoby, książki i wszystko, czym się z nami podzielili. Prócz klasy 4d, która była współorganizatorem akcji, do działań włączyły się bardzo aktywnie klasy: 4a, 4b, 5e. Swą pomoc przy obsłudze stoisk zaoferowały też dziewczynki z kl. 5d. Dziękujemy Wam, jak również dziękujemy wszystkim dzieciom i dorosłym, którzy w tych dniach skorzystali z naszych stoisk, zasilając w ten sposób zbiórkę. Dziękujemy pracownikom świetlicy za piękne witraże, wykonane ręcznie kartki i zawieszki, p. Asi Kalembie – za wystawę rysunków syryjskich dzieci. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do pracowników filii przy ul. Konwaliowej – do p. Uli Macioszek, która bez wahania odpowiedziała na propozycję rozszerzenia akcji w filii oraz do wszystkich klas i wszystkich wychowawców z ul. Konwaliowej, którym „chciało się chcieć”. Zaangażowanie całej filii jest godne podziwu i przyniosło wymierny, finansowy efekt!!!

Łączna suma uzbierana w obu szkołach wyniosła 6.085,45 zł i ta kwota w całości zostanie przekazana na odbudowę syryjskiej szkoły w Malula.

Wierzę, że dobro, które przekazujemy, wraca do nas pomnożone. Życzę tego wszystkim, którzy otworzyli swoje serca na nasz apel :)

Małgorzata Lasecka (koordynator akcji)