III miejsce w V Ogólnopolskim konkursie grafiki komputerowej „Wielkanocne jajko”

Do konkursu przystąpiły 53 szkoły podstawowe. Łącznie przysłano 755 prac, w tym 327 prac z klas 0-3.
04 kwietnia 2013 r. (czwartek) odbyło się posiedzenie Komisji Oceniającej powołanej przez organizatora.
A oto wyniki:

I KATEGORIA

I miejsce
Alicja Borowska SP 45 Lublin
II miejsce
Grzegorz Najmrocki SP Siemianice
III miejsce
Marta Narloch SP 42 Gdańsk

Wyróżnienia:
Aleksandra Kawka PSSP Chełm
Paweł Picz SP 1 Świerklany
Zuzanna Tynda OSM Gdańsk
Amelia Gmurczyk SP 3 Zielonka
Maja  Chazan  SP 7 Siedlce
Michalina Trętowska SP 12 Gdańsk
Artur Racki SP 30 Łódź
Bartosz Jędruszewski SP 55 Gdańsk
Kacper Dampc SP Kębłowo
Wiktoria Deruś SP Maciejów Stary

II KATEGORIA

I miejsce
Urszula Wojtanek SP Różewo
II miejsce
Roksana Święcicka SP 65 Gdańsk
III miejsce
Wioleta Dziedzic SP 65 Gdańsk

Wyróżnienia:
Joanna Bis SP 4 Chełm
Łukasz Kukla SPS Grudziądz
Jan Mechuła SP 65 Gdańsk
Mateusz Cheda SP 5 Radom

III KATEGORIA

I miejsce
Aneta Bundt SP Żukowo
II miejsce
Natalia Kwidzińska SP Luzino
III miejsce
Maja Perenc SP Suchy Las

Wyróżnienia:
Karolina Łubkowska SP 16 Warszawa
Katarzyna Piesik OSB Gdańsk
Adrianna Czerwińska SP 3 Pruszcz Gdański
Małgorzata Janiak SP 4 Gdańsk
Szymon Barecki SP 9 Rumia
Edyta Noga PSP 24 Radom
Jakub Pelczar SP 85 Gdańsk
Katarzyna Gędoś SP Myślachowice
Weronika Rakowska SP 56 Gdańsk
Paula Pietrzyk SP 30 Lublin

IV KATEGORIA

I miejsce
Monika Szczygieł SP 44 Gdańsk
II miejsce
Michał Cheda PSP 24 Radom
III miejsce
Aslan Amoi-Gurzyński SP 5 Gdańsk

Wyróżnienia:
Michał Skibiński SP 15 Gdańsk
Agnieszka Zając SP 56 Gdańsk
Agnieszka Kujawska SP 42 Gdańsk
Maria Plata SP 85 Gdańsk
Weronika Adamska SP 65 Gdańsk
Wiktoria Ellwart SP Żukowo
Dominika Moszczyńska SPS Grudziądz

Serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się w poniedziałek 8 kwietnia 2013 r. o godzinie 10:00 w SP65 w Gdańsku -sala komputerowa 21. Wszystkie nagrodzone prace będzie można niewbawem obejrzeć w galerii szkoły.