Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

WITAJ SZKOŁO !

Wakacje dobiegły końca.

2 września w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2013/2014.

Nasi uczniowie , grono pedagogiczne  oraz rodzice tradycyjnie już spotkali się w Hali Sportowo – Widowiskowej w Suchym Lesie , by przywitać nowy rok szkolny. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego i szkoły głos zabrała pani dyrektor Beata Radomska.

Przywitała wszystkich uczniów , nauczycieli i licznie przybyłych gości. Szczególne słowa skierowała do najmłodszych uczniów , którzy pierwszy raz przekroczyli mury naszej szkoły. Poinformowała , że w roku szkolnym 2013/2014 zostało utworzonych siedem oddziałów klas pierwszych oraz , że będzie obowiązywać nowy rozkład godzin lekcyjnych. Pani dyrektor przedstawiła również nowych nauczycieli i wychowawców poszczególnych klas. Zachęcała uczniów do samodzielności i aktywnej pracy oraz do osiągania wysokich wyników w nauce , pracy społecznej i wzajemnej pomocy.

Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 5 b pod opieką pani Beaty Wrzeszcz i klas III b , III e  pod kierunkiem pań Anny Ławniczak i Elżbiety Jarusz, które uświetniły część wokalno – taneczną.

Po zakończeniu przedstawienia uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym 2013/2014

Beata Wrzeszcz