Jasełka i wspólne kolędowanie

21 grudnia w naszej szkole z inicjatywy Pani Moniki Kujawy i Pani Urszuli Macioszek odbyły się jasełka i wspólne kolędowanie dla wszystkich klas. Jasełka przygotowała Pani Grażyna Herman z klasą 4c. Stroje na jasełka udostępniła Pani Ewa Polarczyk. Scenografia to wspólny pomysł Pani Grażyny Herman i Pani Urszuli Macioszek przy wsparciu Pani Ewy Polarczyk.
Kolędowanie odbyło się w trzech grupach wiekowych. Na początku każdego kolędowania klasa 4c występowała z pięknie przygotowanymi Jasełkami w formie pantomimy. Następnie dzieci z każdej klasy pod czujnym okiem swoich wychowawców wystąpiły z jedną, przygotowaną wcześniej kolędą. Niektóre klasy wystąpiły w specjalnie przygotowanych pięknych strojach z rekwizytami, inne przygotowały układy taneczne. Niektóre występy były w klimacie bardzo humorystycznym, co wzbudziło duże ożywienie widowni. Wszyscy włączyli się we wspólny śpiew.
Dziękujemy wszystkim wychowawcom i uczestnikom, oraz osobom, które zaangażowały się w przygotowanie tej imprezy za włożony trud i wysiłek. Warto było, ponieważ Jasełka i kolędy wzbudziły wiele pozytywnych emocji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Urszula Macioszek i Monika Kujawa.

IMGP9587