Konsultacje 02 czerwca 2016

Konsultacje 02 czerwca 2016r.

17.00 – 18.30

Przydział sal

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

1a

Eichler Katarzyna – e. wczesnoszkolna

06.06.2016 g. 18:30-19:30

4

1b

Szyszka Iwona – e. wczesnoszkolna

7

1c

Syta Natalia – e. wczesnoszkolna

2

1d

Wilczyńska Magdalena – e. wczesnoszkolna

3

2a

Karolczak Julia – e. wczesnoszkolna

07.06.2016 g. 17:00

7

2b

Strzelecka Marta – e. wczesnoszkolna

4

2c

Szulta Alicja – e. wczesnoszkolna

6.VI sala 2

2d

Szatan Joanna – e. wczesnoszkolna

8

3a

Filipiak Karina – e. wczesnoszkolna

13.06.2016 g. 17:00-18:30

9

3b

Bączkiewicz Maciej – e. wczesnoszkolna

1

3c

Urban Kamilla – e. wczesnoszkolna

3

3d

Warkocz Izabela – e. wczesnoszkolna

1

3e

Nowak Wiesława – e. wczesnoszkolna

6

3f

Błażejczyk Katarzyna – e. wczesnoszkolna

9

3g

Rożek Weronika – e. wczesnoszkolna

6

4a

Błażak Teresa – matematyka

12

4b

Sieciechowicz-Roszkiewicz Beata – j. angielski

13

4c

Wrzeszcz Beata – j. angielski

6

4d

Matasek Maciej – j. angielski

7

4e

Maziarz Wioletta – j. angielski

24

5a

Olesik Iwona – j. polski

22

5b

Groszewska Ewa – historia

23

5c

Chruszczewski Ryszard – historia, technika

nauczyciel na egzaminie na kartę rowerową (na boisku szkolnym)

5d

Łuczak Magdalena – matematyka

5

5e

Dziubińska Hanna – j. polski

21

6a

Wojciechowska Joanna – j. polski

8

6b

Kryńska Małgorzata – przyroda

5

6c

Lasecka Małgorzata – muzyka

4

6d

Rewers Mirosław

6

6e

Błoch-Drzewiecka Adriana – matematyka

15

matematyka

Wolsztyńska Lena

pokój nauczycielski

religia, przyroda

Kuleczka Ewa

pokój nauczycielski

religia

Polarczyk Ewa

pokój nauczycielski

religia

s. Wiench Justyna

pokój nauczycielski

religia

Herman Grażyna

pokój nauczycielski

angielski

Maziarz Wioletta

pokój nauczycielski

angielski

Tykocińska Kinga

pokój nauczycielski

przyroda

Silska Klaudia

pokój nauczycielski

technika

Kuleczka Maria

pokój nauczycielski

w. fizyczne

Molenda Izabela

zaplecze sali gimnast.

w. fizyczne

Ratajczak Dorota

zaplecze sali gimnast.

w. fizyczne

Rosińska Alina

zaplecze sali gimnast.

w. fizyczne

Dopierała-Ziętek Aleksandra

zaplecze sali gimnast.

biblioteka

Budna Anna

biblioteka

biblioteka

Piotrowska Małgorzata

biblioteka

psycholog

RosadaGessner Magdalena

poradnia

pedagog

Kaźmierczak Anna

poradnia

plastyka

Kalemba Joanna

pokój nauczycielski

wdż

Mazurek Artur

pokój nauczycielski

informatyk

Korzyb-Nowak Roma

sala komputerowa

informatyk

Marczak Andrzej

sala komputerowa

przyroda

Radomska Beata

gabinet dyrektora

przyroda

Grunwald Jaworka Aleksandra

gabinet dyrektora

edukacja wczesnoszkolna

Kulas Bożena

gabinet dyrektora

język polski

Anders Dorota

pokój nauczycielski

Filia Suchy Las, ul. Konwaliowa 4

Przydział sal

klasa

wychowawca

sala

1E

Stasik-Plucińska Natalia

4

1F

Pachura Beata

5

1G

Wesołowska Krystyna

6

1H

Szymczak Marzanna

7

1I

Piec Agnieszka

8

1J

Piwnicka Daria

9

2E

Jarusz Elżbieta

2

2F

Kujawa Monika

3

2G

Grzeszczyk Lidia

1

2H

Szkudlarska Justyna

4

2I

Ławniczak Anna

5