Komunikaty Rady Rodziców

Komunikat nr 7

Prezydium Rady Rodziców zaprasza wszystkich przedstawicieli klas na zebranie, które odbędzie się w najbliższą środę (19.01.2011) o godz. 18.00 w szkole – sala nr 5. Na zebraniu zatwierdzimy Regulamin  i omówimy bieżące sprawy.

Komunikat nr 6

Rada Rodziców przyłącza się do apelu Fundacji „Mam Marzenie” by pomóc w spełnieniu marzenia jednego z naszych uczniów – Michała, chorego na nowotwór. Michał marzy o tym by zobaczyć Disneyland, zróbmy wszystko by je spełnić! Chętnych do przekazywania pieniędzy prosimy o dokonywanie wpłat na konto Fundacji lub wrzucanie pieniędzy do puszki – w sekretariacie szkoły.

Komunikat nr 5

Rada Rodziców informuje, że zbierane są jeszcze fanty na coroczną Loterię – do dnia 21 stycznia br. Ponawiamy apel o przygotowanie różnych drobiazgów, przyborów szkolnych i zabawek (nowych). Wszystkie przedmioty uczniowie przekazują swoim wychowawcom lub przynoszą do sekretariatu. Prosimy o Państwa zaangażowanie! Dziękujemy.

Komunikat nr 4

 Uprzejmie informujemy, że podczas Mikołajkowej sprzedaży ciast uzbieraliśmy rekordową sumę – 1012,82 zł! Bardzo nas to ucieszyło!

Rada Rodziców zadecyduje na najbliższym zebraniu na jaki cel przeznaczy te pieniądze. Dziękujemy z całego serca mamom, które przekazały wypieki i wszystkim tym, którzy tak chętne je 6 grudnia kupowali. :)

Komunikat nr 3

Drodzy Rodzice,

przypominamy o zbiórce fantów na naszą coroczną loterię, którą zorganizujemy po wystawieniu ocen semestralnych, czyli tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych.

Będziemy wdzięczni za uszykowanie dzieciom nowych zabawek, książek, przyborów szkolnych lub innych, cieszących oko drobiazgów. Fanty można przekazywać wychowawcom klas i do sekretariatu szkoły. Liczymy na włączenie się Państwa do tej, bardzo lubianej przez uczniów, akcji. Zostało już niewiele czasu, zbiórka kończy się 14 stycznia!

Komunikat nr 2

 z dnia 15. XI.2010

 Wzorem lat ubiegłych organizujemy z Dyrekcją dzień Loterii fantowej. Nasi uczniowie czekają z niecierpliwością na ten dzień. Prosimy wszystkich Rodziców o aktywne włączenie się w przygotowanie Loterii poprzez ofiarowanie fantów – nowych książek, zabawek, przyborów szkolnych, słodyczy.

Fanty zbierane są w sekretariacie szkoły.

Dziękujemy.

Komunikat nr 1

„Prezydium Rady Rodziców zaprasza wszystkich Przedstawicieli klas na zebranie, które odbędzie się we wtorek 16 listopada 2010 o godz. 18:00 na parterze szkoły.

Plan spotkania:

1. Sporządzenie listy obecności.

2. Odczytanie i zatwierdzenie protokołu z ostatniego zebrania Rady Rodziców z dnia 19.10.2010r.

3. Etapy realizacji punktów z poprzedniego protokołu.

4. Krótkie omówienie spotkania z Dyrekcją z 8 listopada.

5. Zatwierdzenie aktualizacji Regulaminu Rady Rodziców-uchwała.

6. Omówienie 4.XII – warsztaty dla dorosłych i dzieci, w tym wieńców adwentowych + uchwała o wydatkowaniu funduszy Rady.

7. Omówienie 6.XII – sprzedaż ciast i wieńców adwentowych.

8. Streszczenie spotkania z Wójtem w dniu 15. XI. 2010.

9. Loteria fantowa – zbieramy fanty.

10. Wyznaczenie osób do prowadzenia gazetki RR i wpisów RR na stronie szkoły.

11. Wolne wnioski

12. Ustalenie kolejnego terminu zebrania, propozycje: -środa, 8 grudnia 2010, godz. 18:00 -środa, 15 grudnia 2010, godz. 18:00.  Do zobaczenia.

Dodaj komentarz