Ślubowanie klas 1 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie

Powiększ obraz

17 października 2017r. był bardzo ważnym dniem w życiu pierwszoklasistów. To właśnie 1 tego dnia dołączyli do grona pełnoprawnych uczniów sucholeskiej „jedynki”. Był to dzień pełen wrażeń nie tylko dla dzieci, ale również dla ich wychowawczyń oraz rodziców.

Przybyło wielu gości, którzy wzięli udział w finale szkolnego show „jestem gotów”.

Ślubowanie klas 1 w tym roku odbyło się troszkę inaczej niż dotychczas. Uroczystość miała miejsce w Centrum Kultury w Suchym Lesie a prowadzona była w formie szkolnego „Mam talent”. Na scenie nie zabrało wspaniałych prowadzących- Marcin Robokop i Szymon Chłodnia. To oni wprowadzili wszystkich w cudowny i wesoły nastrój. Pierwszoklasiści wykonali bezbłędnie wszystkie zadania , które przygotowało dla nich wspaniale jury (w które wcieliły się uczennice z klasy 7D) i tym samym zdobyli 3 razy TAK. W finale pasowania uczniowie radośnie zaśpiewali piosenkę „Nie bój się chcieć…”, pokazując wszystkich, że mają w sobie wielki zapał do rozpoczęcia nowego etatu w ich życiu.

Magiczny ołówek Pani Dyrektor tym razem nikomu nie zapiszczał, co oznaczało, że wszyscy uczniowie byli gotowi na pasowanie.

Witamy zatem wszystkich nowych kolegów i koleżanki w Szkole Podstawowej nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie.

Joanna Szatan- Ciesielska
wychowawczyni klasy 1a