Spotkania z nauczycielami 03 października 2016 r. 16.30-18.00

KLASA

SALA

WYCHOWAWCA/NAUCZYCIEL

1A

Sala 1

Maciej Bączkiewicz – n. zintegrowane

1B

Sala 3

Kamilla Urban – n. zintegrowane

1C

Sala 2 filia

Wiesława Nowak – n. zintegrowane

1D

Sala 3 filia

Weronika Rożek – n. zintegrowane

2A

Sala 4

Katarzyna Eichler – n. zintegrowane

2B

Sala 7

Iwona Szyszka – n. zintegrowane

2C

Sala 2

Natalia Syta – n. zintegrowane

2D

Sala 3

Magdalena Wilczyńska – n. zintegrowane

2E

Sala 4 filia

Natalia Stasik Plucińska – n. zintegrowane

2F

Sala 5 filia

Beata Pachura – n. zintegrowane

2G

Sala 6 filia

Krystyna Wesołowska – n. zintegrowane

2H

Sala 7 filia

Marzanna Szymczak – n. zintegrowane

2I

Sala 8 filia

Agnieszka Piec – n. zintegrowane

2J

Sala 9 filia

Daria Piwnicka – n. zintegrowane

3A

Sala 6

Julia Karolczak – n. zintegrowane

3B

Sala 4

Marta Myszkowska – n. zintegrowane

3C

Sala 9

Karina Filipiak – n. zintegrowane

3D

Sala 8

Joanna Szatan – n. zintegrowane

3E

Sala 6 filia

Elżbieta Jarusz – n. zintegrowane

3F

Sala 3 filia

Monika Kujawa –n. zintegrowane

3G

Sala 1 filia

Lidia Grzeszczyk –n. zintegrowane

3H

Sala 4 filia

Justyna Szkudlarska – n. zintegrowane

3I

Sala 5 filia

Anna Ławniczak – n. zintegrowane

4A

Sala 22

Joanna Wojciechowska – j. polski

4B

Sala 8

Joanna Usowicz – j. angielski

4C

Sala 21

Małgorzata Kryńska – przyroda

4D

Sala 13

Małgorzata Lasecka – muzyka

4E

Sala 7

Dorota Anders – j. polski

4F

Sala 23

Adriana Błoch-Drzewiecka – matematyka

4G

Sala 15

Klaudia Silska – przyroda

5A

Sala 12

Teresa Błażak – matematyka

5B

Sala 13

Beata Sieciechowicz-Roszkiewicz – j. angielski

5C

Sala 6

Beata Wrzeszcz – j. angielski

5D

Sala 7

Maciej Matasek – j. angielski

5E

Sala 24

Wioletta Maziarz – j. angielski

6A

Sala 22

Iwona Olesik – j. polski

6B

Sala 23

Ewa Groszewska – historia

6C

Sala 4

Ryszard Chruszczewski – historia, zajęcia techniczne

6D

Sala 5

Magdalena Łuczak – matematyka

6E

Sala 21

Hanna Dziubińska – j. polski

Przedmiot

sala

Nauczyciel

w. fizyczne

Pokój przy s. gimnast.

Aleksandra Dopierała-Ziętek

w. fizyczne

Pokój przy s. gimnast.

Agnieszka Jenek-Walewska

w. fizyczne

Pokój przy s. gimnast.

Artur Mazurek

w. fizyczne

Pokój przy s. gimnast.

Dorota Ratajczak

w. fizyczne

Pokój przy s. gimnast.

Mirosław Rewers

w. fizyczne

Pokój przy s. gimnast.

Alina Rosińska

matematyka

Pokój nauczycielski

Lena Wolsztyńska

J. angielski

Pokój nauczycielski-filia

Kinga Tykocińska

plastyka

Pokój nauczycielski

Joanna Kalemba

praca-tech.

Pokój nauczycielski

Maria Kuleczka

religia

Pokój nauczycielski

Grażyna Herman

religia

P. nauczycielski -filia

Katarzyna Stachula

religia

Pokój nauczycielski

Ewa Kuleczka-Drausowska

religia

P. nauczycielski – filia

Ewa Polarczyk

religia

Pokój nauczycielski

s. Justyna Wiench

informatyka

Pokój nauczycielski

Roma Korzyb Nowak

informatyka

Pokój nauczycielski

Andrzej Marczak

matematyka

Pokój nauczycielski

Katarzyna Szymańska

pedagog

Pokój pedagoga

Anna Kaźmierczak

psycholog

Pokój pedagoga

Magdalena Rosada-Gessner

przyroda

Sekretariat

dyr. Beata Radomska

przyroda

Sekretariat

z-ca dyr Aleksandra Grunwald-Jaworska

n. zintegr.

Sekretariat

z-ca dyr Bożena Kulas