Sukces uczennic naszej szkoły na Finale Gmnnego Konkursu SING MIT MIR w Chludowie

Pod koniec maja w nasze szkole odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Piosenki „Let’s sing”. Do finału Gmnnego Konkursu SING MIT MIR w Chludowie 07 czerwca, zakwalifikowało się 5 osób. Spośród wszystkich uczestników z całej gminy w kategorii wiekowej klas 4-6 I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły – Julia Brzostowska z klasy 6g, natomiast II miejsce w tej samej kategorii wiekowej zajęła również uczennica naszej szkoły Alicja Muszyńska z klasy 5b.

Wyróżnienie otrzymała Klaudia Dropik z klasy 4b. W starszej kategorii wiekowej I miejsce wraz z uczestniczką z Chludowa zajęła uczennica klasy 8d naszej szkoły – Wiktoria Soroczyńska. Konkurencja była duża, a uczestnicy świetnie przygotowani. Atmosfera podczas konkursu była bardzo gorąca i żywiołowa.
Gratulujemy naszym uczestniczkom sukcesu i życzymy dalszego rozwoju w tej dziedzinie!!! Bardzo dziękujemy też organizatorowi konkursu – Zespołowi Szkół w Chludowie na czele z Dyrektorem Krzysztofem Antkowiakiem za bardzo profesjonalnie przygotowaną imprezę na której wszyscy miło spędzili czas.

Urszula Macioszek